Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33076900
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GAVRILESCU TOADER-CIPRIAN
Prin: GAVRILESCU TOADER-CIPRIAN
Prin: GAVRILESCU TOADER-CIPRIAN
Prin: GAVRILESCU TOADER-CIPRIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
457.438 RON
Profit net
5.355 RON
Capitaluri proprii
-39.539 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.944.673 RON | 3.657.293 RON | 1.027.366 RON | 61.187 RON | 0 RON | — | — | — | — | 457.438 RON |
| Profit net | -57.246 RON | -9.784 RON | 34.916 RON | -13.638 RON | -141 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.355 RON |
| Total active | 710.328 RON | 1.008.384 RON | 932.454 RON | 234.026 RON | 132.960 RON | 114.938 RON | 209.393 RON | 209.393 RON | 209.393 RON | 835.806 RON |
| Active imobilizate | — | 0 RON |
Comparație cu 338 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2023.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 710.328 RON | 1.008.384 RON | 932.454 RON | 234.026 RON | 132.960 RON | 114.938 RON | 209.393 RON | 209.393 RON | 209.393 RON | 835.806 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -56.246 RON | -66.030 RON | -31.115 RON | -44.753 RON | -44.894 RON | -44.894 RON | -44.894 RON | -44.894 RON | -44.894 RON | -39.539 RON |
|---|
| Datorii totale | 766.574 RON | 1.074.414 RON | 963.569 RON | 278.779 RON | 177.854 RON | 159.832 RON | 254.287 RON | 254.287 RON | 254.287 RON | 875.345 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — |
|---|