Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 17 apr. 2024 și 28 mai 2026.
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii veterinare (Rev.2)
Servicii medical veterinare pentru cainii din adapostul ASPA Bragadiru
Servicii medical- veterinare, pentru cainii din Adapostul ASPA Bragadiru
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33085089
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.877.420 RON
Profit net
578.175 RON
Capitaluri proprii
886.017 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.282.888 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 216.674 RON | 281.699 RON | 189.232 RON | 229.715 RON | 430.097 RON | 228.525 RON | 979.895 RON | 2.272.969 RON | 1.442.350 RON | 1.908.175 RON | 1.852.391 RON | 1.877.420 RON |
| Profit net | 144.693 RON | 171.038 RON | 93.869 RON | 107.793 RON | 126.497 RON | 26.977 RON | 466.292 RON | 1.462.413 RON | 674.393 RON | 1.010.300 RON | 787.602 RON | 578.175 RON |
| Total active | 161.281 RON | 211.653 RON | 109.934 RON | 129.984 RON | 163.402 RON | 114.715 RON | 673.371 RON | 1.727.038 RON |
Comparație cu 49 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 75), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 871.826 RON |
| 1.309.756 RON |
| 1.126.269 RON |
| 1.576.699 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 23.742 RON | 146.288 RON | 140.554 RON | 117.584 RON | 439.739 RON |
|---|
| Active circulante | 161.281 RON | 211.653 RON | 109.934 RON | 129.984 RON | 163.402 RON | 114.715 RON | 673.371 RON | 1.703.296 RON | 725.538 RON | 1.169.202 RON | 1.008.685 RON | 1.136.960 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 144.893 RON | 171.278 RON | 94.109 RON | 108.034 RON | 126.737 RON | 27.217 RON | 493.509 RON | 1.462.653 RON | 675.887 RON | 1.010.643 RON | 787.842 RON | 886.017 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.388 RON | 40.375 RON | 15.825 RON | 21.950 RON | 36.665 RON | 87.498 RON | 179.862 RON | 264.385 RON | 195.939 RON | 299.113 RON | 338.630 RON | 721.611 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 7 | 9 | 8 | 8 | 7 | 7 |
|---|