Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 27 apr. 2023 și 4 iul. 2024.
Se afișează cele mai recente 25 din 30 atribuiri.
Pachet cartuse cerneala T6641 negru,T6642 cyan,T6643 magenta,T6644 galben Epson original
CARTUS TONER CE 505X COMP
Cuptor MFC 416 DW
ABONAMENT INTRETINERE ECHIPAMENTE RETEA
INTERVENTIE SERVICE CALC SI IMPRIMANTE
MANOPERA REPARATIE ECHIPAMENTE RETEA
PLACA DE RETEA WIFI USB DLINK - ANTENA
INTERVENTIE SERVICE CALC SI IMPRIMANTE
MANOPERA MONTAJ ECHIPAMENTE RETEA
CONFIGURARE ELEMENTE RETEA
SWITCH MERCUSYS 5P
ROUTER WIFI DLINK WIFI 6 -5G
PLACA DE RETEA WIFI USB DLINK - ANTENA
CABLU FTP
INTERVENTIE SERVICE CALC SI IMPRIMANTE
Pachet cartuse cerneala T6641 negru,T6642 cyan,T6643 magenta,T6644 galben Epson original
PACHET Flacon Epson 103 EcoTank, Negru
CARTUS COMPATIBIL CRG 731- MAGENTA
TN1030 TONER BROTHER DCP 1510/MFC 1810
INTERVENTIE SERVICE CALC SI IMPRIMANTE
CONFIGURARE SERVER
CARTUS TONER CE 505X COMP
CARTUS COMPATIBIL CRG 731
CARTUS TONER ORIGINAL HP MAGENTA NR 410X (CF 413)
CARTUS TONER ORIGINAL HP NR. 410X YELLOW CF (CF 412)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33233169
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-01.
Cifră de afaceri
280.254 RON
Profit net
94.717 RON
Capitaluri proprii
118.125 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 263.071 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 60.079 RON | 88.569 RON | 92.458 RON | 106.830 RON | 110.955 RON | 159.764 RON | 142.632 RON | 180.395 RON | 226.882 RON | 280.254 RON |
| Profit net | 19.174 RON | 16.677 RON | 25.022 RON | 29.884 RON | 38.344 RON | 84.720 RON | 67.286 RON | 79.323 RON | 112.241 RON | 94.717 RON |
| Total active | 25.174 RON | 49.122 RON | 68.902 RON | 99.656 RON | 137.560 RON | 222.920 RON | 292.029 RON | 371.990 RON | 487.401 RON | 147.716 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 167 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2023.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 3.131 RON |
| 2.744 RON |
| 41.116 RON |
| 62.857 RON |
| Active circulante | 25.174 RON | 49.122 RON | 68.902 RON | 99.656 RON | 137.560 RON | 222.920 RON | 288.898 RON | 369.246 RON | 446.285 RON | 84.859 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 19.374 RON | 36.051 RON | 61.073 RON | 91.099 RON | 129.443 RON | 214.163 RON | 281.449 RON | 360.771 RON | 473.013 RON | 118.125 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.800 RON | 13.071 RON | 7.829 RON | 8.557 RON | 8.117 RON | 8.757 RON | 10.580 RON | 11.219 RON | 14.388 RON | 29.591 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | 0 | 0 | 1 |
|---|