Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 mai 2016 și 30 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 381 atribuiri.
PRELUNGIRE-ESET PROTECT Entry On-Premium pentru 500 de statii
WADVPRIME-UF-63A /Servicii de mentenanță echipament răcire Uniflair 1 an de zile
Stabilizator automat de tensiune cu servomotor 2000VA / 1200W
Stabilizator de tensiune cu servomotor 1000VA / 600W;500VA / 300W
Stabilizator de Tensiune cu Servomotor
Stabilizator de Tensiune WELL Secure 2000VA cu Servomotor
Serviciu de întreținere-revitalizare UPS Schneider Symmetra PX
Acumulator 12V
Calculator portabil (Apple MacBook Air 13 M4)
SuperMicro MBD-H12SSL-I-B
Dell Pro Max Tower T2 FCT2250
Server de calcul
Calculator portabil
UPS NeTYS PE 1000VA/600W 230V
Server aplicatii, baze de date si stocare, Sistem de calcul Desktop PC, Laptopuri
HDD extern WD SSD 4TB
Mouse Razer Orochi V2
MEMORY STICK 512GB USB 3.2/USB-c
Servicii de reparare instalatii de climatizare Schneider
Calculator desktop Dell ProMax micro
Alimentator AC/DC 24V 2A
Reinnoire Adobe Creative Cloud for Windows 1 an
Curatarea condensatorului echipamentului cu seria SRE 031378
Acumulatori 12V
Acumulator Gel pentru UPS 12V 20Ah
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 24 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3323561
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VARTOLOMEI PAUL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.304.359 RON
Profit net
220.675 RON
Capitaluri proprii
144.699 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.286.830 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.659.122 RON | 2.201.211 RON | 2.386.261 RON | 2.257.631 RON | 1.481.201 RON | 2.086.232 RON | 1.957.317 RON | 1.736.297 RON | 1.311.898 RON | 517.540 RON | 346.397 RON | 1.474.738 RON | 1.718.897 RON | 569.373 RON | 1.799.954 RON | 2.314.879 RON | 2.304.359 RON |
| Profit net | 39.835 RON | 22.327 RON | 80.240 RON | 38.052 RON | -3.722 RON | 28.318 RON | 85.251 RON | -99.689 RON | 99.551 RON | -99.264 RON | -83.354 RON |
Comparație cu 139 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 26), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 81.361 RON |
| -211.355 RON |
| -243.199 RON |
| -5.902 RON |
| 356.605 RON |
| 220.675 RON |
| Total active | 1.920.527 RON | 632.954 RON | 1.068.525 RON | 838.057 RON | 991.588 RON | 1.923.168 RON | 1.656.326 RON | 999.637 RON | 795.186 RON | 432.882 RON | 571.156 RON | 2.299.374 RON | 1.383.600 RON | 420.478 RON | 1.105.819 RON | 64.019 RON | 491.472 RON |
|---|
| Active imobilizate | 28.217 RON | 19.707 RON | 10.195 RON | 3.403 RON | 2.178 RON | 1.500 RON | — | — | — | 115.673 RON | 89.165 RON | 113.329 RON | 233.324 RON | 60.326 RON | 32.007 RON | 0 RON | — |
|---|
| Active circulante | 1.892.310 RON | 613.247 RON | 1.058.330 RON | 834.654 RON | 989.410 RON | 1.921.668 RON | 1.656.326 RON | 999.637 RON | 795.186 RON | 317.209 RON | 481.991 RON | 2.186.045 RON | 1.150.276 RON | 360.152 RON | 1.073.812 RON | 64.019 RON | 491.472 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 166.180 RON | 148.677 RON | 228.917 RON | 244.637 RON | 127.628 RON | 155.946 RON | 241.197 RON | 36.692 RON | 136.243 RON | 36.979 RON | -46.375 RON | 34.986 RON | -176.369 RON | -419.568 RON | -425.470 RON | -75.976 RON | 144.699 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.754.347 RON | 491.206 RON | 859.665 RON | 613.477 RON | 884.017 RON | 1.767.222 RON | 1.415.129 RON | 962.945 RON | 658.943 RON | 395.903 RON | 617.531 RON | 2.264.388 RON | 1.559.969 RON | 840.046 RON | 1.531.289 RON | 139.995 RON | 347.203 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 2 | 2 |
|---|