Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33289852
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: COTUL RAMONA ANISIA
Prin: COTUL RAMONA ANISIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
117.825 RON
Profit net
-16.738 RON
Capitaluri proprii
-14.542 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 105.118 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 64.050 RON | 135.387 RON | 59.330 RON | 5.000 RON | 4.418 RON | 3.200 RON | 16.928 RON | 63.504 RON | 209.325 RON | 117.825 RON |
| Profit net | 61.883 RON | 111.758 RON | 49.682 RON | 3.549 RON | 1.669 RON | 2.454 RON | 3.862 RON | 973 RON | -8.908 RON | -16.738 RON |
| Total active | 62.865 RON | 177.885 RON | 228.377 RON | 231.076 RON | 232.878 RON | 7.067 RON | 10.904 RON | 82.104 RON | 65.839 RON | — |
| Active circulante | 62.865 RON | 177.885 RON |
Comparație cu 1544 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 228.377 RON |
| 231.076 RON |
| 232.878 RON |
| 7.067 RON |
| 10.904 RON |
| 82.104 RON |
| 65.839 RON |
| — |
| Capitaluri proprii | 62.083 RON | 173.841 RON | 223.523 RON | 227.072 RON | 228.741 RON | 2.645 RON | 10.131 RON | 11.104 RON | 2.196 RON | -14.542 RON |
|---|
| Datorii totale | 782 RON | 4.044 RON | 4.854 RON | 4.004 RON | 4.137 RON | 4.422 RON | 773 RON | 71.000 RON | 63.643 RON | 14.542 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
|---|