Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33336547
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SĂRĂCIN ION
Prin: SĂRĂCIN ION
Prin: SĂRĂCIN ION
Prin: SĂRĂCIN ION
Prin: SĂRĂCIN ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
414.000 RON
Profit net
78.338 RON
Capitaluri proprii
80.738 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 375.771 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 37.297 RON | 217.130 RON | 326.528 RON | 217.242 RON | 241.455 RON | 278.667 RON | 227.700 RON | 235.200 RON | 261.600 RON | 300.000 RON | 337.080 RON | 414.000 RON |
| Profit net | 17.138 RON | 17.686 RON | 117.292 RON | 63.802 RON | 53.102 RON | 80.944 RON | 45.613 RON | 35.503 RON | 49.405 RON | 71.405 RON | 65.526 RON | 78.338 RON |
| Total active | 29.527 RON | 39.084 RON | 151.538 RON | 91.296 RON | 98.825 RON | 167.849 RON | 209.563 RON | 245.858 RON |
Comparație cu 110 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 108.145 RON |
| 167.492 RON |
| 182.142 RON |
| 136.514 RON |
| Active imobilizate | 393 RON | — | 10.723 RON | — | — | — | — | 3.939 RON | 788 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 29.134 RON | 39.084 RON | 140.815 RON | 91.296 RON | 98.825 RON | 167.849 RON | 209.563 RON | 241.919 RON | 107.357 RON | 167.492 RON | 182.142 RON | 136.514 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 19.138 RON | 20.086 RON | 119.692 RON | 66.202 RON | 55.502 RON | 136.446 RON | 182.059 RON | 217.562 RON | 51.805 RON | 123.210 RON | 139.331 RON | 80.738 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.389 RON | 18.998 RON | 31.846 RON | 25.094 RON | 43.323 RON | 31.403 RON | 27.504 RON | 28.296 RON | 56.340 RON | 44.282 RON | 42.811 RON | 55.776 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 11 | 11 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 |
|---|