Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33357892
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.396.972 RON
Profit net
247.408 RON
Capitaluri proprii
249.808 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.105.924 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 109.098 RON | 981.010 RON | 624.166 RON | 837.450 RON | 1.720.420 RON | 1.200.738 RON | 2.078.692 RON | 1.564.946 RON | 2.669.521 RON | 3.121.892 RON | 2.396.972 RON |
| Profit net | -38.187 RON | -224.235 RON | 204.886 RON | 142.277 RON | 210.857 RON | 423.402 RON | 390.821 RON | 661.371 RON | 338.294 RON | 476.617 RON | 205.801 RON | 247.408 RON |
| Total active | 104.024 RON | 297.723 RON | 734.147 RON | 694.568 RON | 793.050 RON | 1.163.275 RON | 1.181.040 RON |
Comparație cu 13757 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.819.211 RON |
| 2.585.071 RON |
| 2.727.635 RON |
| 3.826.787 RON |
| 4.592.212 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 86.999 RON | 46.069 RON | 5.557 RON |
|---|
| Active circulante | 104.024 RON | 297.723 RON | 734.147 RON | 694.568 RON | 793.050 RON | 1.163.275 RON | 1.181.040 RON | 1.819.211 RON | 2.585.071 RON | 2.640.636 RON | 3.780.718 RON | 4.586.655 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -36.187 RON | -260.422 RON | -55.536 RON | 86.741 RON | 297.598 RON | 721.000 RON | 1.111.821 RON | 1.773.192 RON | 2.111.486 RON | 2.588.103 RON | 208.201 RON | 249.808 RON |
|---|
| Datorii totale | 140.211 RON | 543.515 RON | 789.683 RON | 607.878 RON | 436.316 RON | 442.275 RON | 60.149 RON | 46.019 RON | 588.861 RON | 139.532 RON | 3.618.977 RON | 4.342.404 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|