Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33360120
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: TOPORĂSCU IONUȚ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
450.645 RON
Profit net
27.586 RON
Capitaluri proprii
61.568 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 406.820 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.135 RON | 92.759 RON | 157.535 RON | 185.112 RON | 386.354 RON | 302.098 RON | 125.640 RON | 224.276 RON | 304.341 RON | 207.949 RON | 376.040 RON | 450.645 RON |
| Profit net | -8.615 RON | -18.957 RON | 18.676 RON | 1.252 RON | 17.340 RON | 84.842 RON | 12.575 RON | 133.410 RON | 171.575 RON | 53.771 RON | 20.137 RON | 27.586 RON |
| Total active | 19.356 RON | 61.394 RON | 57.723 RON | 62.948 RON | 43.723 RON | 139.453 RON | 144.405 RON | 265.221 RON |
Comparație cu 261 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 277.507 RON |
| 200.021 RON |
| 234.007 RON |
| 255.811 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 4.500 RON | 3.000 RON | 1.500 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 19.356 RON | 61.394 RON | 57.723 RON | 58.448 RON | 40.723 RON | 137.953 RON | 144.405 RON | 265.221 RON | 277.507 RON | 200.021 RON | 234.007 RON | 255.811 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.415 RON | -27.372 RON | -8.697 RON | -7.444 RON | 9.896 RON | 94.738 RON | 107.313 RON | 240.773 RON | 171.955 RON | 54.893 RON | 75.030 RON | 61.568 RON |
|---|
| Datorii totale | 27.771 RON | 88.766 RON | 66.420 RON | 70.392 RON | 33.827 RON | 44.715 RON | 37.092 RON | 24.448 RON | 105.552 RON | 145.128 RON | 158.977 RON | 240.943 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 2 | — | 3 | 3 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 | 2 |
|---|