Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33474736
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: faliment
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
3.934.346 RON
Profit net
-42.253 RON
Capitaluri proprii
-384.625 RON
Număr mediu salariați
25
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 4.378.592 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 50.696 RON | 498.005 RON | 267.767 RON | 350.938 RON | 532.761 RON | 1.630.913 RON | 2.351.562 RON | 2.703.243 RON | 3.106.238 RON | 3.899.708 RON | 3.934.346 RON |
| Profit net | -18.718 RON | 34.134 RON | -5.910 RON | 4.947 RON | 64.832 RON | 23.987 RON | 5.741 RON | 189.813 RON | -26.061 RON | -615.338 RON | -42.253 RON |
| Total active | 3.629 RON | 69.682 RON | 139.142 RON | 142.688 RON | 236.982 RON | 261.766 RON | 354.492 RON | 710.176 RON | 648.712 RON | 710.253 RON |
Comparație cu 224 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2024.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.138.568 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.667 RON | 4.667 RON |
|---|
| Active circulante | 3.629 RON | 69.682 RON | 139.142 RON | 142.688 RON | 236.982 RON | 261.766 RON | 354.492 RON | 710.176 RON | 648.712 RON | 701.586 RON | 1.133.901 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -18.518 RON | 15.616 RON | 9.706 RON | 14.653 RON | 79.485 RON | 103.472 RON | 109.214 RON | 299.027 RON | 272.966 RON | -342.372 RON | -384.625 RON |
|---|
| Datorii totale | 22.147 RON | 54.066 RON | 129.436 RON | 128.035 RON | 157.497 RON | 158.294 RON | 245.278 RON | 411.149 RON | 375.746 RON | 1.052.625 RON | 1.523.193 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 4 | 3 | 4 | 5 | 13 | 19 | 20 | 21 | 26 | 25 |
|---|