Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 iun. 2025 și 25 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 31 atribuiri.
Napolact Sana 3,5%- Pet 900 G
Napolact Unt 82% 180G
Napolact Unt 82% 180G
Napolact cascaval Bloc 350 g,Napolact Sana 3,5%- Pet 900 G,Napolact Unt 82% 180G
Napolact Unt 82% 180G
Napolact cascaval Bloc 350 g,Napolact Unt 82% 180G,Napolact Sana 3,5%- Pet 900 G
Napolact Unt 82% 180G
Napolact Chefir 3.3% Pet 900 G, Napolact Lapte 3.5%-Pet 1.5
Napolact cascaval Bloc 350 g,Napolact Unt 82% 180G
Napolact cascaval Bloc 350 g,Napolact Unt 82% 180G
Napolact Lapte 3.5%-Pet 1.5,Napolact Unt 82% 180G
Napolact Smantana Prima 25% Galeata 850G
Napolact Lapte 3.5%-Pet 1.5, Napolact Unt 82% 180G
Napolact Lapte 3.5%-Pet 1.5, Napolact Unt 82% 180G,Napolact, Sana 3,5%- Pet 900 G
Napolact Smantana Prima 25% Galeata 850G
Napolact Lapte 3.5%-Pet 1.5,Napolact Smantana Prima 25% Galeata 850G,Napolact Unt 82% 180G
Napolact Lapte 3.5%-Pet 1.5
Napolact Lapte 3.5%-Pet 1.5,Napolact Smantana Prima 25% Galeata 850G
Napolact Lapte 3.5%-Pet 1.5, Napolact Unt 82% 180G
Napolact Lapte 3.5%-Pet 1.5,Napolact Smantana Prima 25% Galeata 850G,Napolact Unt 82% 180G
Napolact Lapte 3.5%-Pet 1.5,Napolact Smantana Prima 25% Galeata 850G,Napolact Unt 82% 180G
Napolact Lapte 3.5%-Pet 1.5,Napolact Smantana Prima 25% Galeata 850G,Napolact Unt 82% 180G
Napolact Lapte 3.5%-Pet 1.5,Napolact Smantana Prima 25% Galeata 850G,Napolact Unt 65% 200G
Napolact Lapte 3.5%-Pet 1.5,Napolact Smantana Prima 25% Galeata 850G,Napolact Unt 82% 180G
Napolact Lapte 1.5%-Pet 1.5L,Napolact Smantana Prima 25% Galeata 850G, Napolact Unt 82% 180G
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33480185
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
14.284.654 RON
Profit net
593.357 RON
Capitaluri proprii
2.015.681 RON
Număr mediu salariați
15
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 16.099.218 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 431.800 RON | 2.000.495 RON | 2.241.709 RON | 2.760.668 RON | 6.475.041 RON | 9.445.583 RON | 8.598.058 RON | 8.368.083 RON | 9.791.169 RON | 11.119.168 RON | 15.392.271 RON | 14.284.654 RON |
| Profit net | 30.511 RON | 105.257 RON | 51.220 RON | 113.110 RON | 164.641 RON | 580.173 RON | 686.557 RON | 425.438 RON | 316.984 RON | 793.739 RON | 705.937 RON | 593.357 RON |
| Total active | 79.758 RON | 218.937 RON | 262.884 RON | 494.774 RON | 1.082.599 RON | 1.591.885 RON | 1.492.103 RON | 1.895.746 RON |
Comparație cu 1874 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.970.184 RON |
| 1.911.599 RON |
| 2.497.386 RON |
| 2.453.779 RON |
| Active imobilizate | 35.760 RON | 93.377 RON | 79.110 RON | 74.902 RON | 244.129 RON | 322.894 RON | 739.164 RON | 764.169 RON | 740.097 RON | 775.756 RON | 1.129.202 RON | 1.188.018 RON |
|---|
| Active circulante | 43.998 RON | 125.560 RON | 183.774 RON | 419.872 RON | 838.470 RON | 1.268.991 RON | 752.939 RON | 1.131.577 RON | 1.230.087 RON | 1.135.843 RON | 1.368.184 RON | 1.265.761 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 30.711 RON | 135.968 RON | 187.188 RON | 300.023 RON | 509.664 RON | 1.089.837 RON | 1.250.144 RON | 1.675.582 RON | 1.567.127 RON | 1.477.837 RON | 1.997.525 RON | 2.015.681 RON |
|---|
| Datorii totale | 49.047 RON | 82.969 RON | 75.696 RON | 194.751 RON | 572.935 RON | 502.048 RON | 241.959 RON | 220.164 RON | 403.057 RON | 433.762 RON | 499.861 RON | 438.098 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 4 | 4 | 3 | 10 | 14 | 12 | 11 | 11 | 12 | 16 | 15 |
|---|