Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33487744
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BUCUR MARIAN-RĂZVAN
Prin: BUCUR MARIAN-RĂZVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
98.040 RON
Profit net
30.889 RON
Capitaluri proprii
362.897 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 156.241 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 69.733 RON | 202.017 RON | 136.146 RON | 72.778 RON | 40.568 RON | — | — | — | 79.650 RON | 293.569 RON | 98.040 RON |
| Profit net | 59.771 RON | 160.141 RON | 38.313 RON | 22.255 RON | 13.474 RON | 444 RON | -1.631 RON | 0 RON | 27.007 RON | 231.947 RON | 30.889 RON |
| Total active | 61.535 RON | 223.901 RON | 120.545 RON | 61.844 RON | 74.430 RON | 74.686 RON | 73.055 RON | 73.055 RON | 105.848 RON | 345.043 RON | 366.197 RON |
Comparație cu 254 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2024.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| 13.106 RON |
| 16.800 RON |
| 13.344 RON |
| 8.288 RON |
| 3.231 RON |
| 1.600 RON |
| 1.600 RON |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 61.535 RON | 210.795 RON | 103.745 RON | 48.500 RON | 66.142 RON | 71.455 RON | 71.455 RON | 71.455 RON | 105.848 RON | 345.043 RON | 366.197 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 59.971 RON | 220.112 RON | 38.513 RON | 60.768 RON | 74.242 RON | 74.686 RON | 73.055 RON | 73.055 RON | 100.062 RON | 332.008 RON | 362.897 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.564 RON | 3.789 RON | 82.032 RON | 1.076 RON | 188 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.786 RON | 13.035 RON | 3.300 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | — | — | 2 | 1 |
|---|