Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33494318
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TRENTINI LUCA SANDRO
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.403.922 RON
Profit net
702.114 RON
Capitaluri proprii
1.540.085 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 775.199 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.399 RON | 1.219.325 RON | 192.330 RON | 143.340 RON | 207.945 RON | 171.371 RON | — | 164.939 RON | 566.256 RON | 502.433 RON | 529.407 RON | 1.403.922 RON |
| Profit net | -25.853 RON | 45.387 RON | -79.544 RON | -8.985 RON | -20.120 RON | 104.192 RON | -6.707 RON | 106.350 RON | 303.504 RON | 213.763 RON | 225.469 RON | 702.114 RON |
| Total active | 26.116 RON | 1.216.747 RON | 227.667 RON | 182.404 RON | 60.556 RON | 76.053 RON | -6.750 RON |
Comparație cu 782 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 109.655 RON |
| 407.258 RON |
| 751.695 RON |
| 902.670 RON |
| 2.109.095 RON |
| Active imobilizate | 223 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 298.596 RON | 1.502.254 RON |
|---|
| Active circulante | 25.893 RON | 1.216.747 RON | 227.667 RON | 182.404 RON | 60.556 RON | 76.053 RON | -6.750 RON | 109.655 RON | 407.258 RON | 751.695 RON | 604.074 RON | 606.841 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -25.653 RON | 19.734 RON | -79.304 RON | -88.289 RON | -108.209 RON | -4.017 RON | -11.114 RON | 95.235 RON | 398.739 RON | 612.502 RON | 837.971 RON | 1.540.085 RON |
|---|
| Datorii totale | 51.769 RON | 1.197.013 RON | 306.971 RON | 270.693 RON | 168.765 RON | 80.070 RON | 4.364 RON | 14.420 RON | 8.519 RON | 139.193 RON | 64.699 RON | 569.010 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|