Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33519528
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEGREA MARIUS
Prin: NEGREA MARIUS
Prin: NEGREA MARIUS
Prin: NEGREA MARIUS
Prin: NEGREA MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
282.100 RON
Profit net
49.419 RON
Capitaluri proprii
49.659 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 173.146 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 36.184 RON | 49.790 RON | 21.850 RON | 62.900 RON | 98.080 RON | 41.100 RON | 29.100 RON | 50.990 RON | 92.580 RON | 138.185 RON | 282.100 RON |
| Profit net | -1.596 RON | 8.736 RON | 22.631 RON | -18.051 RON | 29.093 RON | 1.785 RON | -35.384 RON | -8.610 RON | 18.099 RON | 36.150 RON | 13.556 RON | 49.419 RON |
| Total active | 678 RON | 12.432 RON | 34.463 RON | 11.957 RON | 45.310 RON | 57.249 RON | 8.796 RON | 8.892 RON |
Comparație cu 195 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 28.469 RON |
| 58.694 RON |
| 55.594 RON |
| 78.932 RON |
| Active imobilizate | 456 RON | 356 RON | -36 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 222 RON | 12.076 RON | 34.499 RON | 11.957 RON | 45.310 RON | 57.249 RON | 8.796 RON | 8.892 RON | 28.469 RON | 58.694 RON | 55.594 RON | 78.932 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.396 RON | 7.340 RON | 29.971 RON | 11.920 RON | 41.013 RON | 42.798 RON | 7.414 RON | -1.196 RON | 16.903 RON | 53.053 RON | 29.906 RON | 49.659 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.074 RON | 5.092 RON | 4.492 RON | 37 RON | 4.297 RON | 14.451 RON | 1.382 RON | 10.088 RON | 11.566 RON | 5.641 RON | 25.688 RON | 29.273 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|