Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33530178
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCIU VLADIMIR IONEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
386.364 RON
Profit net
4.816 RON
Capitaluri proprii
65.010 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 385.613 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 30.177 RON | 29.513 RON | 1.633 RON | 197.317 RON | 61.683 RON | 170.468 RON | 145.378 RON | 177.758 RON | 289.034 RON | 249.281 RON | 349.292 RON | 386.364 RON |
| Profit net | 3.716 RON | -2.278 RON | -11.458 RON | 26.290 RON | -47.869 RON | 25.986 RON | 34.304 RON | 22.488 RON | 67.539 RON | 1.750 RON | 34.425 RON | 4.816 RON |
| Total active | 13.599 RON | 9.377 RON | 12.543 RON | 32.616 RON | 39.204 RON | 34.227 RON | 43.977 RON | 73.240 RON |
Comparație cu 3408 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 75.177 RON |
| 100.092 RON |
| 135.390 RON |
| 117.847 RON |
| Active imobilizate | 1.056 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.387 RON | 2.258 RON | 28.036 RON |
|---|
| Active circulante | 12.543 RON | 9.377 RON | 12.543 RON | 32.616 RON | 39.204 RON | 34.227 RON | 43.977 RON | 73.240 RON | 75.177 RON | 96.705 RON | 133.132 RON | 89.811 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.916 RON | 1.638 RON | -9.820 RON | 16.470 RON | -31.399 RON | -5.412 RON | 28.892 RON | 51.630 RON | 68.532 RON | 25.769 RON | 60.194 RON | 65.010 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.683 RON | 7.739 RON | 22.363 RON | 16.146 RON | 70.603 RON | 39.639 RON | 15.085 RON | 21.610 RON | 6.645 RON | 74.323 RON | 75.196 RON | 52.837 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|