Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 13 oct. 2017 și 20 nov. 2020.
tamplarie pvc usi si ferestre
1. Fereastra PVC cu termopane 2270/2070mm, 2. Rama cu plasa 1000/650mm
TAMPLARIE PVC USI SI FERESTRE
TAMPLARIE PVC USI SI FERESTRE
Lucrari de instalare tamplarie PVC-DRDP Constanta
Sc.Competitia Divers srl
Lucrari de reparatii tamplarie PVC - DRDP Constanta
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33597984
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
18.913 RON
Profit net
-14.887 RON
Capitaluri proprii
11.842 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 18.639 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.801 RON | 25.739 RON | 10.822 RON | 14.988 RON | 61.323 RON | 23.452 RON | 42.709 RON | 303 RON | 20.700 RON | 19.948 RON | 8.186 RON | 18.913 RON |
| Profit net | 1.169 RON | -6.793 RON | -8.641 RON | -1.884 RON | 28.209 RON | 8.915 RON | 9.157 RON | -769 RON | 1.945 RON | -1.981 RON | -1.202 RON | -14.887 RON |
| Total active | 11.009 RON | 9.999 RON | 6.790 RON | 7.696 RON | 13.162 RON | 23.283 RON | 40.259 RON |
Comparație cu 63 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 30.760 RON |
| 40.480 RON |
| 36.204 RON |
| 51.704 RON |
| 51.056 RON |
| Active imobilizate | 738 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 10.271 RON | 9.999 RON | 6.790 RON | 7.696 RON | 13.162 RON | 23.283 RON | 40.259 RON | 30.760 RON | 40.480 RON | 36.204 RON | 51.704 RON | 51.056 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.369 RON | -5.424 RON | -14.065 RON | -15.949 RON | 12.260 RON | 21.175 RON | 30.333 RON | 29.563 RON | 30.449 RON | 27.931 RON | 26.729 RON | 11.842 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.640 RON | 15.423 RON | 20.855 RON | 23.645 RON | 902 RON | 2.108 RON | 9.926 RON | 1.197 RON | 10.031 RON | 8.273 RON | 24.975 RON | 39.214 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 3 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | 0 | — | — |
|---|