Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 10 oct. 2022 și 16 dec. 2025.
Corpuri iluminat
Materiale electrice
Materiale electrice
Baterii
Materiale electrice
Materiale electrice
Materiale electrice
Materiale electrice
Materiale electrice
Corpuri de iluminat
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33681200
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.033.659 RON
Profit net
6.584 RON
Capitaluri proprii
46.229 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 912.071 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | — | 167.592 RON | 297.765 RON | 342.425 RON | 329.652 RON | 424.040 RON | 406.449 RON | 556.330 RON | 601.485 RON | 730.617 RON | 1.033.659 RON |
| Profit net | -763 RON | 0 RON | 31.011 RON | 63.405 RON | 31.664 RON | -57.315 RON | 40.904 RON | -17.260 RON | 9.432 RON | -7.990 RON | -62.603 RON | 6.584 RON |
| Total active | 337 RON | 337 RON | 48.721 RON | 133.370 RON | 161.346 RON | 153.385 RON | 255.540 RON |
Comparație cu 1959 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 254.877 RON |
| 332.834 RON |
| 371.798 RON |
| 307.699 RON |
| 251.132 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.086 RON | 2.225 RON | 4.135 RON |
|---|
| Active circulante | 337 RON | 337 RON | 48.721 RON | 133.370 RON | 161.346 RON | 153.385 RON | 255.540 RON | 254.877 RON | 332.834 RON | 368.712 RON | 305.474 RON | 246.997 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -463 RON | -463 RON | 30.548 RON | 93.953 RON | 134.477 RON | 77.162 RON | 118.066 RON | 100.805 RON | 110.238 RON | 102.248 RON | 39.645 RON | 46.229 RON |
|---|
| Datorii totale | 800 RON | 800 RON | 18.173 RON | 39.417 RON | 26.869 RON | 76.223 RON | 137.474 RON | 154.072 RON | 222.596 RON | 269.550 RON | 268.054 RON | 204.903 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|