Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 aug. 2019 și 25 iul. 2024.
Servicii elab Doc tehn si consultanta management Dotare cu mobilier, mat didactice si echipam digit
Servicii de consultanță in management Anghel Saligny - Investitii de tip Apa - Canal
Servicii de consultanță in cadrul apelului de proiecte al PNRR - Comp 12 - Centrul comunitar integra
Servicii de consultanță in management PNRR C15 DOTAREA CU MOB, MAT ECHIP DIGIT depunere CF+clarif
Servicii de consultanță in management PNRR C15 DOTAREA CU MOB, MAT ECHIP DIGIT depunere CF+clarif
Consultanta in management pe parcursul implementarii investitiei PNRR
Servicii de consultanță in management PNRR C15 DOTAREA CU MOB, MAT ECHIP DIGIT depunere CF+clarif
Servicii consultanță in management cerere de finanțare apel proiecte PNRR 2022 C10.I3 Runda a doua
Servicii consultanță in management cerere de finanțare apel proiecte PNRR 2022 C10.I3, runda a doua
Servicii consultanță in management cerere de finanțare apel proiecte PNRR 2022 C10.I3 runda a doua
Servicii consultanță in management cerere de finanțare apel proiecte PNRR 2022 C10.I3
Servicii consultanță in management cerere de finanțare apel proiecte PNRR-cladire anexa Scoala Frasi
Servicii consultanță in management cerere de finanțare apel proiecte PNRR 2022 - cladire stadion
Servicii consultanță in management cerere de finanțare apel proiecte PNRR 2022 C10.I3
Servicii consultanță in management cerere de finanțare apel proiecte PNRR 2022 C10.I3- Sc Plutonita
Servicii generale de consultanta in management
Servicii consultanță in management cerere de finanțare apel proiecte PNRR 2022 C10.I3
Servicii de consultanță in management cereri de finantare PNRR/2022/C10/I3 conform Ghid specific
Servicii de management de proiect accesare fonduri prin CNI modernizare infrastr rutiera calamitata
Servicii generale de consultanta in management proiect FDI
Servicii de management de proiect accesare fonduri proiecte de investitie prin FDI OUG 114/2018
Servicii de consultanta finantare prin FDI Modernizare infrastructura rutiera calamitata com Panaci
Servicii de management de proiect accesare fonduri proiecte de investitie prin FDI
Servicii de management de proiect pentru accesare fonduri proiecte de investitie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 24 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33694740
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
492.767 RON
Profit net
414.360 RON
Capitaluri proprii
414.612 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 195.427 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 258.763 RON | 10.000 RON | 15.000 RON | 10.000 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 133.300 RON | 108.000 RON | 38.765 RON | 492.767 RON |
| Profit net | -375 RON | 203.905 RON | 5.341 RON | 9.453 RON | 7.262 RON | -2.601 RON | -2.641 RON | -766 RON | 128.313 RON | 89.720 RON | 31.742 RON | 414.360 RON |
| Total active | 874 RON | 220.878 RON | 24.536 RON | 21.155 RON | 30.784 RON | 25.960 RON | 23.329 RON | 22.563 RON |
Comparație cu 218 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 159.932 RON |
| 242.578 RON |
| 267.021 RON |
| 479.767 RON |
| Active imobilizate | 640 RON | 3.236 RON | 1.683 RON | 130 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
|---|
| Active circulante | 234 RON | 217.642 RON | 22.853 RON | 21.025 RON | 30.784 RON | 25.960 RON | 23.329 RON | 22.563 RON | 159.932 RON | 242.578 RON | 267.021 RON | 479.767 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -175 RON | 203.730 RON | 11.702 RON | 21.155 RON | 28.561 RON | 25.960 RON | 23.329 RON | 22.563 RON | 130.876 RON | 220.597 RON | 252.339 RON | 414.612 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.049 RON | 17.148 RON | 12.834 RON | 0 RON | 2.223 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.056 RON | 21.981 RON | 14.682 RON | 65.155 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|