Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33787121
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CHIRIAC LIVIU-CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
811.519 RON
Profit net
60.636 RON
Capitaluri proprii
213.883 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.096.272 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | — | — | 206.130 RON | 286.015 RON | 299.602 RON | 295.020 RON | 847.222 RON | 1.045.546 RON | 811.519 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -3.397 RON | 112.024 RON | 166.025 RON | 2.812 RON | -120.852 RON | 407.698 RON | 419.323 RON | 60.636 RON |
| Total active | 4.730 RON | 9.318 RON | 13.384 RON | 13.907 RON | 130.968 RON | 292.620 RON | 42.415 RON | 49.670 RON | 394.294 RON | 539.884 RON | 2.441.599 RON |
Comparație cu 23 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 03), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 53.578 RON |
| 1.592.720 RON |
| Active circulante | 4.730 RON | 9.318 RON | 13.384 RON | 13.907 RON | 130.968 RON | 292.620 RON | 42.415 RON | 49.670 RON | 394.294 RON | 486.306 RON | 848.879 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 200 RON | 200 RON | -3.197 RON | 108.827 RON | 274.852 RON | 3.052 RON | -117.800 RON | 289.898 RON | 214.780 RON | 213.883 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.530 RON | 9.118 RON | 13.184 RON | 17.104 RON | 22.141 RON | 17.768 RON | 39.692 RON | 167.470 RON | 104.396 RON | 325.716 RON | 2.228.942 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|---|