Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 6 nov. 2025 și 24 iun. 2026.
Presenter Logitech R400
PRESENTER Baseus, wireless, laser 2.4 GHz, raza max. 100m, acumulator
Statie de lucru Intel Ultra 7 265k, 64GB,1TB SSD, 2TB SSD
Monitor LG 31.5" IPS, 2560x1440, 180Hz, 1ms (GtG)
Turn de prize cu 8 prize, cablu 2 m
Turn de prize cu 8 prize, cablu 2 m
Turn de prize cu 8 prize, cablu 2 m
Baterie originala Dell Latitude
SSD 2TB, 2.5", SATA III Samsung 870 EVO
Tastatura Logitech Wired | USB | Form factor Full-size (100%)
SSD 1TB M.2 2280 PCIe Gen4 x4 NVM
SURSA CHIEFTEC 700 W | 100 - 240 V | 80 PLUS certification 80 PLUS Gold |
MEMORIE DDR5 64GB 6000
PLACA DE BAZA ASUS PRIME B760-PLUS
Procesor i5-14500
Pachet componente electronice
Baterie Dell Latitude 5410 42Wh
Baterie Asus 39Wh
Pachet componente electronice
Prelungitor 230V Stecher Euro - 4x Priza Casnica - max 5000W
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33833716
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-05.
Cifră de afaceri
767.535 RON
Profit net
37.820 RON
Capitaluri proprii
73.760 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 346.343 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.500 RON | 20.100 RON | 7.500 RON | 24.000 RON | 28.699 RON | 33.402 RON | 36.687 RON | 44.101 RON | 36.967 RON | 143.371 RON | 767.535 RON |
| Profit net | 120 RON | 16.845 RON | 767 RON | 19.212 RON | 25.145 RON | 30.920 RON | 34.173 RON | 40.388 RON | 18.447 RON | 35.700 RON | 37.820 RON |
| Total active | 1.428 RON | 18.515 RON | 19.718 RON | 39.884 RON | 52.534 RON | 44.758 RON | 51.115 RON | 49.349 RON | 34.772 RON | 90.526 RON | 170.725 RON |
Comparație cu 3616 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 421 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 6.310 RON |
| 1.856 RON |
| 56.573 RON |
| 41.945 RON |
| Active circulante | 1.007 RON | 18.515 RON | 19.718 RON | 39.884 RON | 52.534 RON | 44.758 RON | 51.115 RON | 43.039 RON | 32.916 RON | 33.953 RON | 128.780 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 220 RON | 17.265 RON | 18.032 RON | 37.244 RON | 39.085 RON | 42.637 RON | 48.810 RON | 40.628 RON | 27.990 RON | 35.940 RON | 73.760 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.208 RON | 1.250 RON | 1.686 RON | 2.640 RON | 13.449 RON | 2.121 RON | 2.305 RON | 2.481 RON | 4.996 RON | 55.466 RON | 98.174 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|