Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 26 nov. 2018 și 16 dec. 2021.
Instalare sistem supraveghere video
Instalare sistem alarmare antiefractie
Extindere si modernizare sistem supraveghere video
Servicii de mentenanţă preventivă şi corectivă sisteme de securitate
Acumulatori sisteme de securitate
Servicii de evaluare a riscului la securitatea fizica a obiectivelor
evaluarea riscului la securitate fizica
Achizitie Servicii de evaluare a riscului la securitatea fizica a obiectivelor
Extindere sistem de supraveghere video cu circuit inchis
Videointerfonie, control acces
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33843680
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-05.
Cifră de afaceri
29.230 RON
Profit net
-16.503 RON
Capitaluri proprii
41.024 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 101.650 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 23.610 RON | 46.842 RON | 71.091 RON | 54.424 RON | 63.018 RON | 173.532 RON | 45.203 RON | 137.061 RON | 70.146 RON | 29.230 RON |
| Profit net | -302 RON | -1.876 RON | -4.760 RON | 3.243 RON | -6.435 RON | 1.448 RON | 28.767 RON | -19.011 RON | 51.355 RON | -6.469 RON | -16.503 RON |
| Total active | 1.398 RON | 11.216 RON | 6.255 RON | 22.763 RON | 16.909 RON | 28.930 RON | 60.437 RON | 41.512 RON | 94.784 RON | 77.658 RON |
Comparație cu 115 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 67.270 RON |
| Active imobilizate | 771 RON | 771 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 627 RON | 10.445 RON | 6.255 RON | 22.763 RON | 16.909 RON | 28.930 RON | 60.437 RON | 41.512 RON | 94.784 RON | 77.658 RON | 67.270 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -102 RON | -1.978 RON | -6.738 RON | -3.495 RON | -9.930 RON | -8.482 RON | 31.653 RON | 12.642 RON | 63.997 RON | 57.527 RON | 41.024 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.500 RON | 13.194 RON | 12.993 RON | 26.258 RON | 26.839 RON | 37.412 RON | 28.784 RON | 28.870 RON | 30.787 RON | 20.131 RON | 26.246 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
|---|