Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33919621
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
370.012 RON
Profit net
-8.096 RON
Capitaluri proprii
-51.436 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 368.326 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 259.595 RON | 237.223 RON | 245.272 RON | 532.345 RON | 346.566 RON | 307.714 RON | 230.946 RON | 280.652 RON | 264.571 RON | 297.842 RON | 370.012 RON |
| Profit net | -72 RON | 52.193 RON | 15.086 RON | -13.798 RON | 209.440 RON | 10.052 RON | 68.520 RON | 3.799 RON | 29.887 RON | -45.726 RON | -36.863 RON | -8.096 RON |
| Total active | 7.582 RON | 64.501 RON | 51.251 RON | 77.983 RON | 249.124 RON | 243.179 RON | 79.763 RON |
Comparație cu 1615 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 121.224 RON |
| 50.142 RON |
| 70.320 RON |
| 62.662 RON |
| 62.387 RON |
| Active imobilizate | 734 RON | — | — | — | 8.929 RON | 2.627 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 6.848 RON | 64.501 RON | 51.251 RON | 77.983 RON | 240.195 RON | 240.552 RON | 79.763 RON | 121.224 RON | 50.142 RON | 70.320 RON | 62.662 RON | 62.387 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 128 RON | 52.321 RON | 15.286 RON | 1.488 RON | 210.928 RON | 220.981 RON | 68.720 RON | 72.519 RON | 39.250 RON | -6.476 RON | -43.339 RON | -51.436 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.200 RON | 14.926 RON | 35.965 RON | 76.495 RON | 38.196 RON | 22.198 RON | 11.043 RON | 48.705 RON | 10.892 RON | 76.796 RON | 106.001 RON | 113.823 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 7 | 7 | 7 | 9 | 9 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
|---|