Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 iun. 2017 și 9 mai 2024.
Mentenanta site anuala
servicii de proiectare site
Realizare soft platforma de rezervari
Servicii de realizare site primarie
Realizare site
Achiziție servicii de găzduire site
Mentenanta site luna decembrie 2020 Filarmonica Brasov
Mentenanta si administrare site
Servicii de proiectare de site-uri www
Servicii de proiectare de site-uri www
Servicii de proiectare de site-uri www
Servicii de proiectare site
Servicii de proiectare de site-uri www
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33934591
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ORHA DĂNUŢ
Prin: ORHA DĂNUŢ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
377.930 RON
Profit net
319.402 RON
Capitaluri proprii
322.175 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 220.828 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 161.990 RON | 207.718 RON | 238.262 RON | 8.750 RON | 35.900 RON | 75.343 RON | 490.388 RON | 4.925 RON | 101.411 RON | 377.930 RON |
| Profit net | 132.197 RON | 153.934 RON | 126.851 RON | -125.831 RON | 2.221 RON | 66.193 RON | 469.473 RON | 53 RON | 60.676 RON | 319.402 RON |
| Total active | 143.792 RON | 298.920 RON | 430.747 RON | 288.609 RON | 253.058 RON | 306.525 RON | 772.907 RON | 36.309 RON | 106.948 RON | 469.027 RON |
| Active imobilizate | 36.045 RON |
Comparație cu 1136 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2024.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 24.323 RON |
| 12.648 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 107.747 RON | 274.597 RON | 418.099 RON | 288.609 RON | 253.058 RON | 306.525 RON | 772.907 RON | 36.309 RON | 106.948 RON | 469.027 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 132.397 RON | 286.331 RON | 403.182 RON | 242.351 RON | 250.322 RON | 303.325 RON | 772.798 RON | 6.009 RON | 66.686 RON | 322.175 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.395 RON | 12.589 RON | 27.799 RON | 46.258 RON | 2.736 RON | 3.200 RON | 109 RON | 30.300 RON | 40.262 RON | 147.152 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 |
|---|