Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33947109
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
467.630 RON
Profit net
358.195 RON
Capitaluri proprii
363.896 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 531.510 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 210.667 RON | 217.037 RON | 192.294 RON | 294.889 RON | 283.996 RON | 198.516 RON | 247.158 RON | 295.301 RON | 299.159 RON | 799.770 RON | 467.630 RON |
| Profit net | 201.447 RON | 212.054 RON | 56.510 RON | 178.718 RON | 203.838 RON | 85.345 RON | 276.635 RON | 284.845 RON | 247.509 RON | 701.857 RON | 358.195 RON |
| Total active | 202.989 RON | 477.632 RON | 474.198 RON | 413.056 RON | 623.183 RON | 661.530 RON | 534.841 RON | 373.312 RON | 617.600 RON | 861.267 RON | 439.405 RON |
Comparație cu 658 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 65 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 73.929 RON | 52.806 RON |
|---|
| Active circulante | 202.924 RON | 477.632 RON | 474.198 RON | 413.056 RON | 623.183 RON | 661.530 RON | 534.841 RON | 373.312 RON | 617.600 RON | 787.338 RON | 386.599 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 201.647 RON | 413.700 RON | 470.210 RON | 411.875 RON | 615.713 RON | 659.058 RON | 482.989 RON | 347.834 RON | 595.343 RON | 805.701 RON | 363.896 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.342 RON | 63.932 RON | 3.988 RON | 1.181 RON | 7.470 RON | 2.472 RON | 51.852 RON | 25.478 RON | 22.257 RON | 55.566 RON | 75.509 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|