Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34020045
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCIU ANGELICA
Prin: STANCIU ANGELICA
Prin: STANCIU ANGELICA
Prin: STANCIU ANGELICA
Prin: STANCIU ANGELICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
24.644 RON
Profit net
17.544 RON
Capitaluri proprii
20.844 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 26.953 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 29.815 RON | 65.566 RON | 47.850 RON | 45.916 RON | 39.752 RON | 40.889 RON | 42.651 RON | 61.562 RON | 22.280 RON | 21.748 RON | 24.644 RON |
| Profit net | 12.250 RON | 40.273 RON | 23.888 RON | 20.843 RON | 28.751 RON | 24.800 RON | 39.176 RON | 56.698 RON | 13.796 RON | 15.256 RON | 17.544 RON |
| Total active | 13.233 RON | 52.217 RON | 65.192 RON | 37.222 RON | 46.616 RON | 55.682 RON | 57.412 RON | 82.587 RON | 32.752 RON | 28.255 RON | 21.768 RON |
Comparație cu 361 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 0 RON |
| 0 RON |
| 2.895 RON |
| 1.608 RON |
| 322 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 13.233 RON | 52.217 RON | 62.297 RON | 35.614 RON | 46.294 RON | 55.682 RON | 57.412 RON | 82.587 RON | 32.752 RON | 28.255 RON | 21.768 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.450 RON | 52.723 RON | 66.111 RON | 36.954 RON | 45.705 RON | 45.505 RON | 57.182 RON | 81.880 RON | 32.195 RON | 27.299 RON | 20.844 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.783 RON | 494 RON | 2.899 RON | 268 RON | 911 RON | 498 RON | 230 RON | 707 RON | 557 RON | 956 RON | 924 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|