Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34068809
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
-585 RON
Capitaluri proprii
-78.996 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 718.912 RON | 156.289 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — |
| Profit net | 257.360 RON | 63.159 RON | -222 RON | -42.675 RON | -252 RON | -252 RON | -253 RON | -269 RON | -381 RON | -411 RON | -585 RON |
| Total active | 335.367 RON | 378.101 RON | 377.880 RON | 201.445 RON | 201.193 RON | 200.941 RON | 200.688 RON | 200.419 RON | 20.038 RON | 2.387 RON | 2.040 RON |
Comparație cu 1098 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2023.
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 45 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 335.322 RON | 378.101 RON | 377.880 RON | 201.445 RON | 201.193 RON | 200.941 RON | 200.688 RON | 200.419 RON | 20.038 RON | 2.387 RON | 2.040 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 257.560 RON | 320.719 RON | 320.498 RON | 200.232 RON | 199.980 RON | 199.728 RON | 199.475 RON | -77.619 RON | -78.000 RON | -78.411 RON | -78.996 RON |
|---|
| Datorii totale | 77.807 RON | 57.382 RON | 57.382 RON | 1.213 RON | 1.213 RON | 1.213 RON | 1.213 RON | 278.038 RON | 98.038 RON | 80.798 RON | 81.036 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 37 | 7 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|