Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 feb. 2017 și 28 iul. 2025.
Manopera reparatie tractoare, buldoexcavatoare, autovehicule si alte utilaje
Manopera reparatie tractoare, buldoexcavatoare, autovehicule si alte utilaje
Manopera reparatie tractoare, buldoexcavatoare, autovehicule si alte utilaje
DEPLASARE
electromotor
Manopera reparatie tractoare, buldoexcavatoare, autovehicule si alte utilaje
[1] Manopera reparatie tractoare, buldoexcavatoare, autovehicule si alte utilaje
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34072770
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
127.384 RON
Profit net
-11.310 RON
Capitaluri proprii
35.426 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 142.741 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.740 RON | 101.658 RON | 41.667 RON | 35.298 RON | 45.146 RON | 122.162 RON | 106.590 RON | 107.766 RON | 107.450 RON | 124.736 RON | 127.384 RON |
| Profit net | -535 RON | 577 RON | -11.447 RON | 3.199 RON | 7.654 RON | 38.873 RON | 27.607 RON | 6.300 RON | -2.091 RON | 2.620 RON | -11.310 RON |
| Total active | 3.490 RON | 8.372 RON | 14.835 RON | 13.329 RON | 19.849 RON | 55.604 RON | 82.512 RON | 59.994 RON | 51.901 RON | 68.791 RON | 49.491 RON |
Comparație cu 717 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.143 RON | 4.622 RON | 2.101 RON |
|---|
| Active circulante | 3.490 RON | 8.372 RON | 14.835 RON | 13.329 RON | 19.849 RON | 55.604 RON | 82.512 RON | 59.994 RON | 44.758 RON | 64.169 RON | 47.390 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -335 RON | 337 RON | -11.110 RON | -7.910 RON | -256 RON | 38.616 RON | 66.223 RON | 46.207 RON | 44.117 RON | 46.736 RON | 35.426 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.825 RON | 8.035 RON | 25.945 RON | 21.239 RON | 20.105 RON | 16.988 RON | 16.289 RON | 13.787 RON | 7.784 RON | 22.055 RON | 14.065 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|