Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34073147
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.141.497 RON
Profit net
301.544 RON
Capitaluri proprii
256.809 RON
Număr mediu salariați
9
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 715.672 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 79.006 RON | 58.259 RON | 140.219 RON | 341.808 RON | 303.509 RON | 522.218 RON | 315.552 RON | 407.997 RON | 288.182 RON | 256.913 RON | 1.141.497 RON |
| Profit net | 8.014 RON | 16.451 RON | 11.702 RON | 306.238 RON | 205.101 RON | 284.606 RON | 252.771 RON | 279.087 RON | 188.668 RON | 76.028 RON | 301.544 RON |
| Total active | 12.714 RON | 57.506 RON | 69.372 RON | 190.863 RON | 149.959 RON | 238.512 RON | 115.159 RON | 135.873 RON | 119.925 RON | 274.627 RON | 418.246 RON |
Comparație cu 310 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 55), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 65.080 RON |
| 59.518 RON |
| 47.164 RON |
| 261.794 RON |
| Active circulante | 12.714 RON | 57.506 RON | 69.372 RON | 190.863 RON | 149.959 RON | 238.512 RON | 115.159 RON | 70.793 RON | 60.407 RON | 227.463 RON | 156.452 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.214 RON | 24.665 RON | 36.367 RON | 184.445 RON | 136.914 RON | 223.580 RON | 108.921 RON | 128.329 RON | 110.097 RON | 186.125 RON | 256.809 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.500 RON | 32.841 RON | 33.005 RON | 6.418 RON | 13.045 RON | 14.932 RON | 6.238 RON | 7.544 RON | 9.828 RON | 88.502 RON | 161.437 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | — | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 9 |
|---|