Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 25 aug. 2017 și 30 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 47 atribuiri.
Servicii S.S.M.
Servicii de coordonare în materie de securitate și sănătate în muncă (SSM) pentru achiziția de echip
Servicii SSM pentru ob.inv. Sprijin pentru investitii in noi suprafete de paduri in Com.Apahida
Servicii de consultanta si coordonare SSM pentru ob. de investitii "AMENAJARE PIATETA APAHIDA"
Servicii SSM
Servicii cercetare evenimente conf. Legii 319/2006
Servicii SSM si PSI/SU conform Act adițional nr.1/2286/24/A din 16.12.2025
Servicii de consult. si coordonare SSM ptr. santiere, in baza HG 300/2006 ANUNT 45034
Servicii de consultanta si coordonare SSM pentru santiere, in baza HG 300/2006 ANUNT 45023
Servicii SSM
ANALIZA ACCIDENT MUNCA
SERVICII SSM
Servicii SSM si PSI/SU
SERVICII RSVTI
Servicii de coordonare în materie de securitate și sănătate în muncă pentru modernizare iluminat pub
Servicii de coordonare în materie de securitate și sănătate în muncă pentru modernizare străzi
SERVICII SSM + INSTRUIRE PSI
Servicii SSM si PSI/SU - ADV1476551
Servicii SSM
Servicii SSM CONFROM HG 300 DIN 2006
Servicii SSM CONFROM HG 300 DIN 2006
Servicii SSM CONFROM HG 300 DIN 2006
Servicii SSM CONFROM HG 300 DIN 2006
Servicii de securitate si sanatate in munca
Servicii RSVTI pentru echipamente ce intra sub incidenta ISCIR
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34095587
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-11.
Cifră de afaceri
1.306.495 RON
Profit net
41.836 RON
Capitaluri proprii
426.394 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.006.203 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 14.160 RON | 266.068 RON | 390.298 RON | 610.178 RON | 988.488 RON | 1.171.871 RON | 1.642.308 RON | 1.582.896 RON | 1.764.780 RON | 1.306.495 RON |
| Profit net | -368 RON | 4.929 RON | 136.702 RON | 100.425 RON | 218.264 RON | 274.348 RON | 878.926 RON | 838.368 RON | 781.040 RON | 384.317 RON | 41.836 RON |
| Total active | 332 RON | 5.821 RON | 166.715 RON | 141.085 RON | 375.078 RON | 499.621 RON | 921.407 RON | 1.568.809 RON | 1.039.543 RON | 1.085.483 RON | 835.982 RON |
Comparație cu 1005 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 62.913 RON | 0 RON | 243.925 RON | 218.049 RON | 179.718 RON | 69.573 RON |
|---|
| Active circulante | 332 RON | 5.821 RON | 166.715 RON | 141.085 RON | 375.078 RON | 436.708 RON | 921.407 RON | 1.324.884 RON | 821.494 RON | 905.765 RON | 766.409 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -168 RON | 4.743 RON | 141.462 RON | 100.625 RON | 317.829 RON | 384.827 RON | 879.166 RON | 838.608 RON | 873.649 RON | 384.558 RON | 426.394 RON |
|---|
| Datorii totale | 500 RON | 1.078 RON | 25.253 RON | 40.460 RON | 57.249 RON | 114.794 RON | 42.241 RON | 661.625 RON | 103.774 RON | 646.680 RON | 363.218 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 2 | 3 | 3 | 5 | 4 | 5 | 6 | 6 | 3 |
|---|