Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 mar. 2023 și 3 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 83 atribuiri.
Pachet produse birotica/it SCOALA
TONER SI REPARATII RETEA SCOALA
Pachet materiale curatenie scoala
Pachet materiale reparatii
Materiale intretinere scoala
Materiale intretinere scoala
materiale curatenie scoala
PACHET PREMII SCOLARE
materiale diverse intretinere scoala
Drum unit -unitate imagine
toner imprimante
toner imprimante
MATERIALE CURATENIE SCOALA
MATERIALE CURATENIE SCOALA
MATERIALE DIVERSE SCOALA
MATERIALE CURATENIE
Papetarie si birotica scoala
MATERIALE REPARATII
TONERE
MATERIALE CURATENIE
MATERIALE DIVERSE SCOALA
Asistenta forexbug
MATERIALE CURATENIE SCOALA
Asistenta forexbug
Materiale curatenie scoala
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34096086
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
94.894 RON
Profit net
-28.569 RON
Capitaluri proprii
18.659 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 183.860 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 218.429 RON | 124.515 RON | 39.678 RON | 45.562 RON | 52.071 RON | 147.375 RON | 206.701 RON | 141.274 RON | 280.260 RON | 206.019 RON | 94.894 RON |
| Profit net | 72.695 RON | 4.092 RON | -6.520 RON | 11.125 RON | -10.520 RON | 62.913 RON | 67.186 RON | -48.849 RON | 2.428 RON | 12.604 RON | -28.569 RON |
| Total active | 74.907 RON | 60.331 RON | 52.176 RON | 66.355 RON | 54.572 RON | 118.239 RON | 194.404 RON | 133.221 RON | 145.949 RON | 100.679 RON |
Comparație cu 231 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 38.617 RON |
| Active imobilizate | 45 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 74.862 RON | 60.331 RON | 52.176 RON | 66.355 RON | 54.572 RON | 118.239 RON | 194.404 RON | 133.221 RON | 145.949 RON | 100.679 RON | 38.617 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 72.895 RON | 55.987 RON | 49.678 RON | 60.802 RON | 50.282 RON | 113.195 RON | 180.382 RON | 131.533 RON | 133.961 RON | 81.348 RON | 18.659 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.012 RON | 4.344 RON | 2.498 RON | 5.553 RON | 4.290 RON | 5.044 RON | 14.022 RON | 1.688 RON | 11.988 RON | 19.331 RON | 19.958 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|