Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34098273
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CHEN CAI
Prin: CHEN CAI
Prin: CHEN CAI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.023.713 RON
Profit net
518.869 RON
Capitaluri proprii
549.109 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 530.890 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 158.872 RON | 182.575 RON | 151.815 RON | 151.559 RON | 162.227 RON | 98.972 RON | 151.420 RON | 206.653 RON | 239.048 RON | 276.453 RON | 1.023.713 RON |
| Profit net | 70.558 RON | 75.787 RON | 56.704 RON | 66.072 RON | 69.238 RON | 12.244 RON | 35.850 RON | 99.371 RON | 66.057 RON | 40.193 RON | 518.869 RON |
| Total active | 106.002 RON | 142.516 RON | 155.416 RON | 141.433 RON | 151.722 RON | 158.478 RON | 142.382 RON | 145.739 RON | 262.604 RON | 485.933 RON | 1.755.359 RON |
Comparație cu 10562 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | 1.213 RON | 711 RON | 209 RON | — | — | — | — | — | 5.151 RON |
|---|
| Active circulante | 106.002 RON | 142.516 RON | 154.203 RON | 140.722 RON | 151.513 RON | 158.478 RON | 142.382 RON | 145.739 RON | 262.604 RON | 485.933 RON | 1.750.208 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 70.758 RON | 76.027 RON | 106.531 RON | 66.312 RON | 69.478 RON | 51.722 RON | 66.090 RON | 149.611 RON | 215.668 RON | 190.433 RON | 549.109 RON |
|---|
| Datorii totale | 41.458 RON | 79.303 RON | 60.205 RON | 89.558 RON | 92.905 RON | 118.509 RON | 81.947 RON | 1.783 RON | 52.590 RON | 306.489 RON | 1.214.597 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|