Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34143285
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: PALOCZI IMRE SANDOR, PALOCZI MELINDA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
258.334 RON
Profit net
33.168 RON
Capitaluri proprii
100.081 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 312.092 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 173.743 RON | 206.770 RON | 192.942 RON | 182.735 RON | 256.351 RON | 280.858 RON | 291.694 RON | 283.294 RON | 293.755 RON | 274.022 RON | 258.334 RON |
| Profit net | 21.164 RON | 21.004 RON | 17.146 RON | -4.768 RON | 330 RON | 7.104 RON | 2.799 RON | 2.944 RON | 2.253 RON | 17.601 RON | 33.168 RON |
| Total active | 53.833 RON | 49.540 RON | 46.690 RON | 47.798 RON | 84.915 RON | 187.177 RON | 263.552 RON | 164.888 RON | 119.074 RON | 107.427 RON | 130.335 RON |
Comparație cu 1959 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 53.833 RON | 49.540 RON | 46.690 RON | 47.798 RON | 84.915 RON | 187.177 RON | 263.552 RON | 164.888 RON | 119.074 RON | 107.427 RON | 130.335 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 21.364 RON | 21.204 RON | 38.350 RON | 33.582 RON | 33.912 RON | 41.016 RON | 43.815 RON | 46.759 RON | 49.012 RON | 66.614 RON | 100.081 RON |
|---|
| Datorii totale | 32.469 RON | 28.336 RON | 8.340 RON | 14.216 RON | 51.003 RON | 146.161 RON | 219.737 RON | 118.129 RON | 70.062 RON | 40.813 RON | 30.254 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|