Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3416202
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-30.
Cifră de afaceri
28.550 RON
Profit net
5.716 RON
Capitaluri proprii
-140.796 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 137.483 RON | 123.970 RON | 119.073 RON | 126.660 RON | 70.240 RON | 68.945 RON | 74.513 RON | 91.921 RON | 90.415 RON | 13.528 RON | 27.806 RON | 34.861 RON | 22.701 RON | 19.957 RON | 17.929 RON | 46.952 RON | 28.550 RON |
| Profit net | -27.467 RON | 72 RON | -9.779 RON | 164 RON | -16.868 RON | -933 RON | -5.685 RON | -3.447 RON | 1.136 RON | 537 RON | 6.591 RON |
Comparație cu 419 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 9.421 RON |
| 6.417 RON |
| 5.337 RON |
| 2.543 RON |
| 10.999 RON |
| 5.716 RON |
| Total active | 41.027 RON | 26.369 RON | 27.807 RON | 16.917 RON | 13.714 RON | 9.358 RON | 10.125 RON | 10.025 RON | 5.612 RON | 9.057 RON | 14.755 RON | 13.739 RON | 10.229 RON | 11.597 RON | 21.889 RON | 14.073 RON | 12.003 RON |
|---|
| Active imobilizate | 12.743 RON | 8.000 RON | 4.132 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 28.284 RON | 18.369 RON | 23.675 RON | 16.917 RON | 13.714 RON | 9.358 RON | 10.125 RON | 10.025 RON | 5.612 RON | 9.057 RON | 14.755 RON | 13.739 RON | 10.229 RON | 11.597 RON | 21.889 RON | 14.073 RON | 12.003 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -153.021 RON | -152.949 RON | -162.728 RON | -162.565 RON | -179.433 RON | -180.366 RON | -186.051 RON | -189.498 RON | -188.362 RON | -187.825 RON | -181.233 RON | -171.811 RON | -165.394 RON | -160.056 RON | -157.513 RON | -146.513 RON | -140.796 RON |
|---|
| Datorii totale | 194.048 RON | 179.318 RON | 190.535 RON | 179.482 RON | 193.147 RON | 189.724 RON | 196.176 RON | 199.523 RON | 193.974 RON | 196.882 RON | 195.988 RON | 185.550 RON | 175.623 RON | 171.653 RON | 179.402 RON | 160.586 RON | 152.799 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 2 | 4 | 4 | 3 | 3 | — | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|