Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 25 iun. 2019 și 21 dec. 2021.
ACTUALIZARE DOCUMENTATIE ECONOMICA SF-URI
SERVICII DE PROIECTARE CONSTRUCTII DE AGREMENT
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34210899
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-31.
Cifră de afaceri
376.025 RON
Profit net
215.936 RON
Capitaluri proprii
217.760 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 342.346 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 96.353 RON | 108.444 RON | 81.213 RON | 29.545 RON | 144.053 RON | 46.070 RON | 19.260 RON | 63.389 RON | 449.581 RON | 336.565 RON | 376.025 RON |
| Profit net | 10.444 RON | 7.536 RON | 31.615 RON | 11.869 RON | 40.600 RON | 13.753 RON | 9.416 RON | 20.222 RON | 265.283 RON | 184.606 RON | 215.936 RON |
| Total active | 19.966 RON | 15.869 RON | 45.233 RON | 57.563 RON | 95.267 RON | 66.915 RON | 47.507 RON | 65.331 RON | 405.695 RON | 396.543 RON | 324.886 RON |
Comparație cu 1870 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 5.298 RON |
| 170.000 RON |
| 145.939 RON |
| 121.032 RON |
| Active circulante | 19.966 RON | 15.869 RON | 45.233 RON | 57.563 RON | 95.267 RON | 66.915 RON | 47.507 RON | 60.033 RON | 235.695 RON | 250.604 RON | 203.854 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 10.644 RON | 7.737 RON | 39.351 RON | 51.220 RON | 69.915 RON | 57.169 RON | 10.685 RON | 30.908 RON | 266.484 RON | 185.806 RON | 217.760 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.322 RON | 8.698 RON | 6.247 RON | 6.705 RON | 25.460 RON | 9.798 RON | 36.822 RON | 29.777 RON | 138.384 RON | 212.028 RON | 110.573 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
|---|