Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34219693
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NIȚU FLORENTIN
Prin: NIȚU FLORENTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
283.287 RON
Profit net
24.574 RON
Capitaluri proprii
32.042 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 291.100 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 164.360 RON | 162.732 RON | 185.865 RON | 208.254 RON | 165.446 RON | 202.434 RON | 257.726 RON | 261.076 RON | 273.548 RON | 233.696 RON | 283.287 RON |
| Profit net | 83.867 RON | 104.411 RON | 120.130 RON | 136.768 RON | -12.008 RON | 118.958 RON | 146.068 RON | 139.559 RON | 94.482 RON | 1.383 RON | 24.574 RON |
| Total active | 88.387 RON | 110.922 RON | 233.050 RON | 356.416 RON | 374.174 RON | 460.382 RON | 207.442 RON | 145.280 RON | 111.956 RON | 29.997 RON | 51.058 RON |
Comparație cu 1772 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 12.876 RON | 12.875 RON | 89 RON |
|---|
| Active circulante | 88.387 RON | 110.922 RON | 233.050 RON | 356.416 RON | 374.174 RON | 460.382 RON | 207.442 RON | 145.280 RON | 99.080 RON | 17.122 RON | 50.969 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 84.067 RON | 108.478 RON | 228.608 RON | 345.376 RON | 333.368 RON | 453.176 RON | 199.243 RON | 139.802 RON | 95.284 RON | 17.468 RON | 32.042 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.320 RON | 2.444 RON | 4.442 RON | 11.040 RON | 40.806 RON | 7.206 RON | 8.199 RON | 5.478 RON | 16.672 RON | 12.529 RON | 19.016 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
|---|