Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34221464
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IANCU VERGIL
Prin: IANCU VERGIL
Prin: IANCU VERGIL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
29.364 RON
Profit net
2.850 RON
Capitaluri proprii
51.276 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 97.678 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.393 RON | 28.225 RON | 26.298 RON | 69.038 RON | 102.207 RON | 85.264 RON | 72.489 RON | 121.273 RON | 88.524 RON | 29.364 RON |
| Profit net | 8.641 RON | 21.215 RON | 17.892 RON | 53.775 RON | 86.358 RON | 67.866 RON | 18.146 RON | 85.158 RON | 48.186 RON | 2.850 RON |
| Total active | 9.080 RON | 30.246 RON | 48.260 RON | 102.045 RON | 188.847 RON | 256.410 RON | 276.485 RON | 360.721 RON | 75.431 RON | 57.602 RON |
| Active circulante | 9.080 RON | 30.246 RON |
Comparație cu 648 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 03), pentru anul 2024.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 48.260 RON |
| 102.045 RON |
| 188.847 RON |
| 256.410 RON |
| 276.485 RON |
| 360.721 RON |
| 75.431 RON |
| 57.602 RON |
| Capitaluri proprii | 8.841 RON | 30.056 RON | 47.947 RON | 101.723 RON | 188.081 RON | 255.947 RON | 274.093 RON | 359.250 RON | 48.426 RON | 51.276 RON |
|---|
| Datorii totale | 239 RON | 190 RON | 313 RON | 322 RON | 766 RON | 463 RON | 2.392 RON | 1.471 RON | 27.005 RON | 6.326 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
|---|