Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34299650
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: HÎRLĂU NECULAI ADRIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
6.418.014 RON
Profit net
343.825 RON
Capitaluri proprii
1.052.517 RON
Număr mediu salariați
11
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 7.396.602 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.775.452 RON | 1.853.916 RON | 2.237.282 RON | 3.848.095 RON | 5.033.062 RON | 4.890.403 RON | 4.213.604 RON | 4.921.437 RON | 5.978.340 RON | 6.818.968 RON | 6.418.014 RON |
| Profit net | 125.665 RON | 204.250 RON | -40.913 RON | 264.431 RON | 690.998 RON | 993.059 RON | 807.945 RON | 1.913.909 RON | 1.248.414 RON | 708.452 RON | 343.825 RON |
| Total active | 620.008 RON | 545.767 RON | 480.070 RON | 1.121.574 RON | 1.121.309 RON | 813.937 RON | 1.187.826 RON | 3.291.903 RON | 3.015.236 RON | 1.826.362 RON |
Comparație cu 225 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.133.795 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 168 RON | 1.121 RON | 168 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 620.008 RON | 545.767 RON | 480.070 RON | 1.121.574 RON | 1.121.309 RON | 813.769 RON | 1.186.705 RON | 3.291.735 RON | 3.015.236 RON | 1.826.362 RON | 3.133.795 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 125.865 RON | 204.490 RON | -40.673 RON | 223.758 RON | 691.238 RON | 993.299 RON | 808.185 RON | 1.914.149 RON | 1.248.654 RON | 708.692 RON | 1.052.517 RON |
|---|
| Datorii totale | 494.143 RON | 341.277 RON | 520.743 RON | 897.816 RON | 430.071 RON | -179.362 RON | 379.641 RON | 1.377.754 RON | 1.766.582 RON | 1.117.670 RON | 2.081.278 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 11 | 8 | 6 | — | 37 | 38 | 7 | 7 | 9 | 11 | 11 |
|---|