Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 iul. 2017 și 17 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 71 atribuiri.
echipamente de protectie
Echipamente de protectie
echipamente de protectie
echipamente de protectie
echipamente de protectie
echipamente de protectie
echipamente de protectie
Echipament de protectie
echipament protectie
echipament protectie
ECHIPAMENT PROTECTIE
echipament protectie
Echipamente de protectie infirmiere si ingrijitoare
echipament protectie
echipament protectie
echipament protectie
echipament protectie
echipament lucru
echipament protectie
echipament protectie
echipament protectie
echipament protectie ingrijitor
echipament protectie
Echipament protectie - costum bucatar si ingrijitor spatii verzi
echipament protectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34524115
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
241.957 RON
Profit net
4.159 RON
Capitaluri proprii
35.765 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 264.696 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 9.278 RON | 134.132 RON | 167.621 RON | 175.411 RON | 169.906 RON | 143.830 RON | 137.743 RON | 186.416 RON | 209.761 RON | 261.684 RON | 241.957 RON |
| Profit net | -5.197 RON | 10.330 RON | 12.372 RON | 17.056 RON | 4.522 RON | -3.196 RON | -5.691 RON | 7.463 RON | 8.762 RON | 21.459 RON | 4.159 RON |
| Total active | 25.144 RON | 78.892 RON | 53.185 RON | 50.491 RON | 45.724 RON | 47.240 RON | 44.688 RON | 54.287 RON | 60.721 RON | 74.399 RON | 81.547 RON |
Comparație cu 1010 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 222 RON | 0 RON | — | 796 RON | 342 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 24.922 RON | 78.892 RON | 53.185 RON | 49.695 RON | 45.382 RON | 47.240 RON | 44.688 RON | 54.287 RON | 60.721 RON | 74.399 RON | 81.547 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.997 RON | 5.333 RON | 17.705 RON | 34.761 RON | 39.284 RON | 36.088 RON | 30.396 RON | 37.859 RON | 46.621 RON | 59.384 RON | 35.765 RON |
|---|
| Datorii totale | 30.141 RON | 73.559 RON | 35.480 RON | 15.730 RON | 6.440 RON | 11.152 RON | 14.292 RON | 16.428 RON | 14.100 RON | 15.015 RON | 45.782 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|