Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34586010
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GROSU NARCIS-ANDREI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
347.300 RON
Profit net
86.798 RON
Capitaluri proprii
1.010.911 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 447.496 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 112.924 RON | 289.217 RON | 218.110 RON | 299.367 RON | 298.220 RON | 274.963 RON | 418.719 RON | 347.300 RON |
| Profit net | -5.024 RON | -5.850 RON | -447 RON | 75.747 RON | 216.586 RON | 145.715 RON | 195.841 RON | 115.213 RON | 107.152 RON | -20.019 RON | 86.798 RON |
| Total active | 516 RON | 152 RON | 122 RON | 75.303 RON | 384.079 RON | 577.434 RON | 745.698 RON | 865.381 RON | 961.052 RON | 997.306 RON | 1.015.614 RON |
Comparație cu 3680 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 85), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 516 RON | 152 RON | 122 RON | 75.303 RON | 384.079 RON | 577.434 RON | 745.698 RON | 865.381 RON | 961.052 RON | 997.306 RON | 1.015.614 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.824 RON | -10.674 RON | -11.121 RON | 64.626 RON | 380.212 RON | 525.927 RON | 721.768 RON | 836.981 RON | 944.133 RON | 924.113 RON | 1.010.911 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.340 RON | 10.826 RON | 11.243 RON | 10.677 RON | 3.867 RON | 51.507 RON | 23.930 RON | 28.400 RON | 16.919 RON | 73.193 RON | 4.703 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|