Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 ian. 2021 și 29 mai 2026.
Servicii de mentenata si revizie tehnica curenta ascensor persoane
SERVICII DE REVIZIE LUNARA SI ANUALA LA ASCENSOARELE DIN CADRUL CENTRULUI MEDICAL STREJNICU
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34637289
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
664.501 RON
Profit net
74.236 RON
Capitaluri proprii
265.741 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 594.971 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.810 RON | 65.401 RON | 211.718 RON | 118.246 RON | 179.012 RON | 187.056 RON | 224.769 RON | 270.746 RON | 297.459 RON | 628.255 RON | 664.501 RON |
| Profit net | -2.838 RON | 14.348 RON | 23.803 RON | -4.467 RON | 41.865 RON | 12.245 RON | 44.527 RON | 51.510 RON | 61.493 RON | 140.201 RON | 74.236 RON |
| Total active | 4.505 RON | 15.642 RON | 42.919 RON | 39.003 RON | 82.546 RON | 66.256 RON | 115.094 RON | 105.895 RON | 178.261 RON | 288.117 RON | 334.774 RON |
Comparație cu 55 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 28), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 2.476 RON |
|---|
| Active circulante | 4.505 RON | 15.642 RON | 42.919 RON | 39.003 RON | 82.546 RON | 66.256 RON | 115.094 RON | 105.895 RON | 178.261 RON | 288.117 RON | 332.298 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.638 RON | 11.710 RON | 35.512 RON | 31.045 RON | 72.910 RON | 57.155 RON | 101.682 RON | 93.192 RON | 154.685 RON | 247.060 RON | 265.741 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.143 RON | 3.932 RON | 7.407 RON | 7.958 RON | 9.636 RON | 9.101 RON | 13.412 RON | 12.703 RON | 23.576 RON | 41.057 RON | 69.033 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | 6 | 4 | 4 | 3 | 4 | 3 | 5 | 5 | 5 |
|---|