Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34827151
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TUDOSE RĂZVAN FLORIN
Prin: TUDOSE RĂZVAN FLORIN
Prin: TUDOSE RĂZVAN FLORIN
Prin: TUDOSE RĂZVAN FLORIN
Prin: TUDOSE RĂZVAN FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
390.355 RON
Profit net
492.225 RON
Capitaluri proprii
21.095 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 562.810 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 262.870 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 84.534 RON | 933.900 RON | 1.352.100 RON | 286.050 RON | 37.763 RON | 379.151 RON | 390.355 RON |
| Profit net | 232.130 RON | -20.842 RON | -30.730 RON | -22.031 RON | 9.631 RON | 471.657 RON | 780.446 RON | 12.238 RON | -261.588 RON | -763.229 RON | 492.225 RON |
| Total active | 243.190 RON | 227.356 RON | 207.128 RON | 193.168 RON | 246.451 RON | 1.219.538 RON | 1.579.071 RON | 937.012 RON | 1.481.907 RON | 1.173.083 RON |
Comparație cu 1433 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 511.203 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 492.930 RON | 492.930 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 243.190 RON | 227.356 RON | 207.128 RON | 193.168 RON | 246.451 RON | 1.219.538 RON | 1.579.071 RON | 937.012 RON | 988.977 RON | 680.153 RON | 511.203 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 232.330 RON | 211.488 RON | 180.758 RON | 158.727 RON | 168.358 RON | 640.015 RON | 925.460 RON | 553.688 RON | 292.099 RON | -471.130 RON | 21.095 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.860 RON | 15.868 RON | 26.370 RON | 34.441 RON | 78.093 RON | 579.523 RON | 653.611 RON | 383.324 RON | 1.189.808 RON | 1.644.213 RON | 490.108 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 12 | 15 | 13 | 21 | 15 | 0 |
|---|