Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 17 feb. 2016 și 25 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 147 atribuiri.
STATIE AUTOBUZ
PACHET MOBILIER URBAN
placuta numar casa Comuna Văleni
Furnizare tarabe piata neacoperite
STATIE AUTOBUZ PANOU SANDWICH
Pachet număr galben și certificat
placuta numar casa Comuna Văleni
Placuta denumire strada Comuna Văleni
Pachet numere utilaje si indicatoare rutiere
Pachet numere casa indicatoare strazi și stalpi indicatoare
Banci stradale si cos de gunoi
Placute nr.case
Furnizare 4 buc. panouri intrare-iesire in Comuna Tilisca, jud.Sibiu
Furnizare pac.indicatoare rutiere intrare-iesire localitate pentru com.Tilisca, jud.Sibiu
Pachet indicatoare rutiere
Amplasare plăcuțe număr case și denumire străzi în comuna Valea Nucarilor
Steaguri pentru stalpi si baner cu stema localitatii
statii de autobuz
Stalp de iluminat
cos gunoi
Panou avertizare
Banci
URNE VOT D-BOND
BANCI STRADALE
URNE VOT D-BOND
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34828688
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-27.
Cifră de afaceri
378.612 RON
Profit net
196.172 RON
Capitaluri proprii
212.855 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 362.645 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 156.674 RON | 218.079 RON | 219.716 RON | 272.964 RON | 291.086 RON | 292.877 RON | 298.305 RON | 297.415 RON | 287.810 RON | 287.320 RON | 378.612 RON |
| Profit net | 75.143 RON | 90.124 RON | 106.413 RON | 142.095 RON | 172.520 RON | 166.536 RON | 164.942 RON | 149.294 RON | 109.816 RON | 184.439 RON | 196.172 RON |
| Total active | 89.218 RON | 169.343 RON | 195.548 RON | 149.652 RON | 198.807 RON | 286.134 RON | 285.891 RON | 256.046 RON | 148.467 RON | 169.779 RON | 229.579 RON |
Comparație cu 345 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 89.218 RON | 169.343 RON | 195.548 RON | 149.652 RON | 198.807 RON | 286.134 RON | 285.891 RON | 256.046 RON | 148.467 RON | 169.779 RON | 229.579 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 75.343 RON | 165.467 RON | 191.880 RON | 142.295 RON | 194.815 RON | 281.351 RON | 279.294 RON | 248.587 RON | 140.142 RON | 159.473 RON | 212.855 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.875 RON | 3.876 RON | 3.668 RON | 7.357 RON | 3.992 RON | 4.783 RON | 6.597 RON | 7.459 RON | 8.325 RON | 10.306 RON | 16.724 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|