Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34854857
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SAVU LILIANA
Prin: SAVU LILIANA
Prin: SAVU LILIANA
Prin: SAVU LILIANA
Prin: SAVU LILIANA
Prin: SAVU LILIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
363.585 RON
Profit net
90.007 RON
Capitaluri proprii
90.207 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 287.000 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 52.096 RON | 167.951 RON | 84.028 RON | 114.959 RON | 154.890 RON | 6.767 RON | 61.731 RON | 248.124 RON | 217.302 RON | 238.350 RON | 363.585 RON |
| Profit net | 16.783 RON | 71.885 RON | -59.476 RON | 34.404 RON | 56.632 RON | 343 RON | 12.705 RON | 144.582 RON | 67.383 RON | 50.601 RON | 90.007 RON |
| Total active | 25.035 RON | 90.097 RON | 14.574 RON | 24.758 RON | 63.363 RON | 35.083 RON | 46.049 RON | 193.462 RON | 222.032 RON | 68.813 RON | 116.356 RON |
Comparație cu 419 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 484 RON |
| 442 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 9.792 RON |
| Active circulante | 24.551 RON | 89.655 RON | 14.574 RON | 24.758 RON | 63.363 RON | 35.083 RON | 46.049 RON | 193.462 RON | 222.032 RON | 68.813 RON | 106.564 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 16.983 RON | 88.867 RON | 12.610 RON | -24.872 RON | 31.760 RON | 32.104 RON | 44.808 RON | 189.390 RON | 67.583 RON | 50.801 RON | 90.207 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.052 RON | 1.230 RON | 1.964 RON | 49.630 RON | 31.603 RON | 2.979 RON | 1.241 RON | 4.072 RON | 154.449 RON | 18.012 RON | 26.149 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|