Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 iun. 2018 și 29 ian. 2026.
Tabara Marea Neagra si Delta Dunarii
Tabara Bran Moeciu
Excursie Orsova si Banatul Montan
Tabara Bran Moeciu - Muntii Piatra Craiului
Tabara Bran Moeciu - Muntii Piatra Craiului
Excursie Avrig - Păltiniș
Excursie Bran - Moeciu - Munctii Piatra Craiului
Tabara aventura Paltinis
Servicii de recreere, culturale ;i sportive (tabara scolara)
Servicii de recreere, culturale si sportive
Excursie Maramures - Muntii Rodnei
Excursie aventura Sibiu (Paltinis)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34976978
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
263.620 RON
Profit net
14.493 RON
Capitaluri proprii
81.445 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 290.597 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.496 RON | 15.930 RON | — | 27.385 RON | 76.937 RON | 23.250 RON | 37.150 RON | 162.626 RON | 276.020 RON | 283.860 RON | 263.620 RON |
| Profit net | 207 RON | 2.881 RON | -476 RON | 17.818 RON | 40.489 RON | 7.583 RON | 7.735 RON | 76.212 RON | -20.491 RON | -3.009 RON | 14.493 RON |
| Total active | 782 RON | 3.288 RON | 2.812 RON | 21.322 RON | 66.167 RON | 70.649 RON | 76.437 RON | 187.327 RON | 147.938 RON | 141.058 RON | 122.821 RON |
Comparație cu 107 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 171.383 RON | 126.614 RON | 81.845 RON | 41.492 RON |
|---|
| Active circulante | 782 RON | 3.288 RON | 2.812 RON | 21.322 RON | 66.167 RON | 70.649 RON | 76.437 RON | 15.944 RON | 21.324 RON | 59.213 RON | 81.329 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 407 RON | 3.288 RON | 2.812 RON | 20.630 RON | 61.119 RON | 68.702 RON | 76.437 RON | 152.649 RON | 114.340 RON | 111.331 RON | 81.445 RON |
|---|
| Datorii totale | 375 RON | 0 RON | 0 RON | 92 RON | 348 RON | 947 RON | 0 RON | 33.057 RON | 33.598 RON | 29.727 RON | 41.376 RON |
|---|