Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35064210
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: EMMEN MAURICE HENDRIKUS HUBERTUS, GORTAT ARKADIUSZ
Prin: EMMEN MAURICE HENDRIKUS HUBERTUS, GORTAT ARKADIUSZ
Prin: GORTAT ARKADIUSZ
Prin: GORTAT ARKADIUSZ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
397.273 RON
Profit net
270 RON
Capitaluri proprii
14.944 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 474.228 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 85.000 RON | 444.935 RON | 502.862 RON | 629.337 RON | 544.276 RON | 507.678 RON | 521.865 RON | 462.690 RON | 407.656 RON | 361.400 RON | 397.273 RON |
| Profit net | -891 RON | -16.954 RON | 7.513 RON | -13.201 RON | 5.914 RON | -5.413 RON | 10.467 RON | -254 RON | 8.171 RON | 19.122 RON | 270 RON |
| Total active | 64.701 RON | 81.254 RON | 104.359 RON | 32.999 RON | 95.970 RON | 101.375 RON | 50.030 RON | 57.498 RON | 41.847 RON | 60.287 RON |
Comparație cu 309 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 70.864 RON |
| Active circulante | 64.701 RON | 81.254 RON | 104.359 RON | 32.999 RON | 95.970 RON | 101.375 RON | 50.030 RON | 57.498 RON | 41.847 RON | 60.287 RON | 70.864 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -691 RON | -17.645 RON | -10.132 RON | -23.333 RON | -17.419 RON | -22.832 RON | -12.365 RON | -12.619 RON | -4.448 RON | 14.674 RON | 14.944 RON |
|---|
| Datorii totale | 65.392 RON | 98.899 RON | 114.491 RON | 56.332 RON | 113.389 RON | 124.207 RON | 62.395 RON | 70.117 RON | 46.295 RON | 45.613 RON | 55.920 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 14 | 27 | 11 | 12 | 7 | 23 | 14 | 12 | 10 | 8 | 7 |
|---|