Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35080100
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STĂNESCU CRISTIAN FLORIN
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.064.475 RON
Profit net
-6.591 RON
Capitaluri proprii
21.087 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 645.915 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.644 RON | 124.550 RON | 108.079 RON | 125.108 RON | 180.199 RON | 131.522 RON | 237.364 RON | 274.781 RON | 341.942 RON | 294.401 RON | 1.064.475 RON |
| Profit net | 3.378 RON | 56.272 RON | 20.223 RON | 57.126 RON | 60.729 RON | 24.902 RON | 88.570 RON | 96.223 RON | 88.963 RON | -116.559 RON | -6.591 RON |
| Total active | 4.273 RON | 67.287 RON | 30.849 RON | 82.686 RON | 135.405 RON | 42.890 RON | 112.382 RON | 137.970 RON | 264.852 RON | 257.528 RON | 491.811 RON |
Comparație cu 594 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 133.106 RON | 109.013 RON | 138.627 RON |
|---|
| Active circulante | 4.273 RON | 67.287 RON | 30.849 RON | 82.686 RON | 135.405 RON | 42.890 RON | 112.382 RON | 137.970 RON | 131.746 RON | 148.515 RON | 353.184 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.578 RON | 56.472 RON | 20.423 RON | 76.159 RON | 126.887 RON | 25.142 RON | 88.810 RON | 113.033 RON | 144.246 RON | 27.687 RON | 21.087 RON |
|---|
| Datorii totale | 695 RON | 10.815 RON | 10.426 RON | 6.527 RON | 8.518 RON | 17.748 RON | 23.572 RON | 24.937 RON | 120.606 RON | 229.841 RON | 470.724 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
|---|