Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 iul. 2018 și 25 sept. 2018.
MATERIALE DE INFORMARE SI PROMOVARE
MATERIALE DE INFORMARE SI PROMOVARE
Indicator rutier
Teava de sustinere
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35102500
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
624.064 RON
Profit net
108.744 RON
Capitaluri proprii
997 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 263.353 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 219.789 RON | 216.190 RON | 16.406 RON | 107.480 RON | 54.713 RON | 38.512 RON | 96.922 RON | 2.602 RON | — | 109.384 RON | 624.064 RON |
| Profit net | 161.266 RON | 169.145 RON | -8.735 RON | 64.098 RON | 34.184 RON | 23.322 RON | 1.742 RON | -3.822 RON | -44.044 RON | -119.369 RON | 108.744 RON |
| Total active | 185.419 RON | 182.714 RON | 2.675 RON | 93.304 RON | 40.694 RON | 76.561 RON | 158.805 RON | 139.423 RON | 82.915 RON | 341.221 RON | 275.022 RON |
Comparație cu 1303 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 26.018 RON | 138.419 RON |
|---|
| Active circulante | 185.419 RON | 182.714 RON | 2.675 RON | 93.304 RON | 40.694 RON | 76.561 RON | 158.805 RON | 139.423 RON | 82.915 RON | 315.203 RON | 136.603 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 161.466 RON | 169.345 RON | -8.535 RON | 55.563 RON | 34.424 RON | 57.746 RON | 59.488 RON | 55.665 RON | 11.621 RON | -107.748 RON | 997 RON |
|---|
| Datorii totale | 23.953 RON | 13.369 RON | 11.210 RON | 37.741 RON | 6.270 RON | 18.815 RON | 99.317 RON | 83.758 RON | 71.294 RON | 448.969 RON | 490.198 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|---|