Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35212448
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STOLERIU CONSTANTIN
Prin: STOLERIU CONSTANTIN
Prin: STOLERIU CONSTANTIN
Prin: STOLERIU CONSTANTIN
Prin: STOLERIU CONSTANTIN
Prin: STOLERIU CONSTANTIN
Prin: STOLERIU CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
4.377.116 RON
Profit net
246.211 RON
Capitaluri proprii
1.131.577 RON
Număr mediu salariați
15
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.739.544 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 1.115.963 RON | 1.520.343 RON | 1.775.321 RON | 1.620.969 RON | 1.002.303 RON | 2.259.271 RON | 3.330.460 RON | 3.916.542 RON | 4.176.867 RON | 4.377.116 RON |
| Profit net | -85 RON | 21.768 RON | 28.729 RON | 33.442 RON | 29.453 RON | -15.708 RON | 128.761 RON | 193.918 RON | 224.481 RON | 240.406 RON | 246.211 RON |
| Total active | 115 RON | 156.207 RON | 373.334 RON | 384.190 RON | 387.296 RON | 201.823 RON | 477.371 RON | 626.815 RON | 919.838 RON | 1.136.399 RON | 1.334.857 RON |
Comparație cu 76 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2025.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 115 RON | 156.207 RON | 373.334 RON | 384.190 RON | 387.296 RON | 201.823 RON | 477.371 RON | 626.815 RON | 919.838 RON | 1.136.399 RON | 1.334.857 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 115 RON | 21.883 RON | 50.612 RON | 84.054 RON | 113.507 RON | 97.799 RON | 226.560 RON | 420.479 RON | 644.959 RON | 885.365 RON | 1.131.577 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 135.959 RON | 322.722 RON | 289.595 RON | 266.323 RON | 96.680 RON | 246.483 RON | 201.553 RON | 267.526 RON | 245.959 RON | 193.091 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 11 | 12 | 14 | 17 | 10 | 11 | 11 | 12 | 15 | 15 |
|---|