Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 3 apr. 2017 și 26 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 29 atribuiri.
Achizitie servicii de curatenie
Achizitie servicii curatenie
Achizitie servicii de curatenie
Achizitie servicii de curatenie
Achizitie servicii curatenie
Achizitie servicii de curatenie
Achzitie servicii de curatenie
Achizitie servicii de curatenie
SERVICII DE CURATENIE
Achizitie servicii de curatenie, prelungire pe 3 luni conform act aditional
Achizitie servicii de curatenie, conform caietului de sarcini, prestate la sediile APIA TIMIS
Achizitie servicii de curatenie, conform caietului de sarcini, prestate la sediile APIA TIMIS
Achizitie servicii de curatenie
Achizitie servicii de curatenie
Servicii curatenie - birouri APIA CJ Timis
Achizitie servicii de curatenie
MANUSI PROTECTIE
Achizitie servicii de curatenie
Manusi chirurgicale nitril masura M
MANUSI CHIRURGICALE
Manusi chrugicale
servicii curatenie
Achizitie servicii curatenie
Achizitie servicii de curatenie
SERVICII DE CURATENIE SI IGIENIZARE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35245496
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
347.429 RON
Profit net
31.252 RON
Capitaluri proprii
31.452 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 393.186 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 61.618 RON | 34.487 RON | 118.847 RON | 280.764 RON | 299.429 RON | 298.469 RON | 299.817 RON | 299.132 RON | 246.470 RON | 297.625 RON | 347.429 RON |
| Profit net | 3.048 RON | 16.437 RON | 31.811 RON | 94.976 RON | 36.766 RON | 42.901 RON | 61.943 RON | 21.408 RON | 60.621 RON | 38.553 RON | 31.252 RON |
| Total active | 5.681 RON | 20.115 RON | 41.500 RON | 129.675 RON | 165.124 RON | 197.598 RON | 210.897 RON | 33.630 RON | 82.427 RON | 92.200 RON | 83.405 RON |
Comparație cu 540 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 3.200 RON |
| 3.804 RON |
| 0 RON |
| 442 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 5.681 RON | 20.115 RON | 41.500 RON | 126.475 RON | 161.320 RON | 197.598 RON | 210.455 RON | 33.630 RON | 82.427 RON | 92.200 RON | 83.405 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.248 RON | 200 RON | 32.011 RON | 116.487 RON | 128.353 RON | 171.254 RON | 190.296 RON | 21.608 RON | 60.821 RON | 38.753 RON | 31.452 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.433 RON | 19.915 RON | 9.489 RON | 13.188 RON | 36.771 RON | 26.344 RON | 20.601 RON | 12.022 RON | 21.606 RON | 53.447 RON | 51.953 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 | 3 | 4 | 3 | 6 |
|---|