Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 feb. 2020 și 4 feb. 2020.
Achizitie ferestre termopan
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35286364
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GLĂVAN GHEORGHE
Prin: GLĂVAN GHEORGHE
Prin: GLĂVAN GHEORGHE
Prin: GLĂVAN GHEORGHE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
274.810 RON
Profit net
25.811 RON
Capitaluri proprii
40.457 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 294.790 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 135.672 RON | 216.300 RON | 201.223 RON | 275.678 RON | 249.965 RON | 292.513 RON | 286.337 RON | 206.937 RON | 258.417 RON | 274.810 RON |
| Profit net | 8.872 RON | 13.152 RON | 31.097 RON | 29.780 RON | 59.904 RON | -4.306 RON | 23.896 RON | 9.577 RON | 14.405 RON | 25.811 RON |
| Total active | 20.440 RON | 40.295 RON | 61.427 RON | 50.882 RON | 75.862 RON | 48.932 RON | 85.087 RON | 61.208 RON | 87.764 RON | 65.204 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 18 firme din județul Mehedinţi care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| 20.836 RON |
| 0 RON |
| — |
| 9.005 RON |
| 9.005 RON |
| Active circulante | 20.440 RON | 40.295 RON | 61.427 RON | 50.882 RON | 75.862 RON | 28.096 RON | 85.087 RON | 61.208 RON | 78.759 RON | 56.199 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.072 RON | 13.352 RON | 31.297 RON | 29.980 RON | 60.104 RON | -4.066 RON | 19.830 RON | 9.817 RON | 14.645 RON | 40.457 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.368 RON | 26.943 RON | 30.130 RON | 20.902 RON | 15.758 RON | 52.998 RON | 65.257 RON | 51.391 RON | 73.119 RON | 24.747 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|