Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35293574
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MATEI FLORIN-MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
751.543 RON
Profit net
104.215 RON
Capitaluri proprii
104.815 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 665.016 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 27.000 RON | 66.525 RON | 75.500 RON | 56.750 RON | 28.200 RON | — | — | 164.711 RON | 326.086 RON | 726.431 RON | 751.543 RON |
| Profit net | 25.953 RON | 27.576 RON | 36.155 RON | 19.159 RON | 5.990 RON | -622 RON | -513 RON | 30.675 RON | 59.921 RON | 131.279 RON | 104.215 RON |
| Total active | 28.063 RON | 35.295 RON | 43.768 RON | 26.024 RON | 7.615 RON | 6.969 RON | 6.456 RON | 131.679 RON | 207.168 RON | 488.155 RON | 517.558 RON |
Comparație cu 947 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 516 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 33.000 RON |
| 24.844 RON |
| 8.228 RON |
| Active circulante | 27.547 RON | 35.295 RON | 43.768 RON | 26.024 RON | 7.615 RON | 6.969 RON | 6.456 RON | 131.679 RON | 174.168 RON | 463.311 RON | 509.330 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 26.453 RON | 28.176 RON | 36.755 RON | 19.759 RON | 6.590 RON | 5.968 RON | 5.455 RON | 32.129 RON | 78.050 RON | 131.879 RON | 104.815 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.610 RON | 7.119 RON | 7.013 RON | 6.265 RON | 1.025 RON | 1.001 RON | 1.001 RON | 99.550 RON | 130.929 RON | 358.258 RON | 412.743 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|